New Page 1

 

Thursday-Today's Radio Show

Όλοι οι γάτοι είναι μουσικοί-Δύο ώρες μουσικές επιλογές από τον τραγουδοποιό Μιχάλη Κλεάνθη. Κάθε Πέμπτη βράδυ @ 20.00

@ 20.00-Όλοι οι γάτοι είναι μουσικοί

Μουσικές και τραγούδια κυρίως ξενόγλωσσα, από το παρελθόν μέχρι το παρόν, ανάλογα με τη διάθεση. Mε την Τζένη Πετράκη.

@ 22.00 No Rules

Ακούστε το σταθμό μας μέσω Facebook

Listen to VoiceWebRadio Via Facebook

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Κυριακή, 26 Αυγούστου

05:30 -11:30 Διάνοιξη μονοπατιών - Φυσιολατρική Κίνηση Βριλησσού

10:00 - 12:00 Μαθήματα κατάδυσης για παιδιά, Roberto Calich, εκπαιδευτής ελεύθερης κατάδυσης

Εικαστικά Δρώμενα

10:00-13:00 / 18:00-20:00

Έκθεση ζωγραφικής, Χρήστος Μποκόρος

Έκθεση γλυπτικής, Αλέξανδρος Ζυγούρης

20:00 Καλωσόρισμα

20:30 Ειδική Προβολή «Μικρό μου Καστελλόριζο», Νίκος Καρακώστας | Ελλάδα, 78’

21:50 Q/A

22:00 Ειδική Προβολή «Όσον ζης», Σύλλογος Ελλήνων Αρχαιολόγων | Ελλάδα, 24’

22:30 Q/A

22:45 Χορευτικό παιδιών Καστελλορίζου / Χορευτικό ενηλίκων Καστελλορίζου

23:00 Συναυλία, Γιώργος Πούλος και οι δεξιοτέχνες μουσικοί του

Δευτέρα, 27 Αυγούστου

05:30 -11:30 Διάνοιξη μονοπατιών - Φυσιολατρική Κίνηση Βριλησσού

10:00 - 12:00 / 18:00 - 20:00

Μαθήματα κατάδυσης για παιδιά, Roberto Calich, εκπαιδευτής ελεύθερης κατάδυσης

12:00 - 14:00 Σεμινάριο κινηματογράφησης για παιδιά, Στάθης Γαλαζούλας, σκηνοθέτης - κινηματογραφιστής

Εικαστικά Δρώμενα

10:00-13:00 / 18:00-20:00

Έκθεση ζωγραφικής, Χρήστος Μποκόρος

Έκθεση γλυπτικής, Αλέξανδρος Ζυγούρης

19:45 Διάλεξη, Χρήστος Μποκόρος

20:15 Κουαρτέτο Εγχόρδων

20:30 «Ένα δέντρο θυμάται», Κώστας Φόλλας | Ελλάδα, 90’

22:00 Q/A

22:15 Κουαρτέτο Εγχόρδων

22:30 «Hermana», Enver Arcak | Τουρκία, 28’

23:00 Q/A

23:15 «Θεσσαλονίκη 1917: η φωτιά που γέννησε μια πόλη», Γρηγόρης Βαρδαρινός | Ελλάδα, 62’

24:15 Q/A

Τρίτη, 28 Αυγούστου

05:30 -11:30 Διάνοιξη μονοπατιών - Φυσιολατρική Κίνηση Βριλησσού

10:00 - 12:00 / 18:00 - 20:00

Μαθήματα κατάδυσης για παιδιά, Roberto Calich, εκπαιδευτής ελεύθερης κατάδυσης

12:00 - 14:00 Σεμινάριο κινηματογράφησης για παιδιά, Στάθης Γαλαζούλας, σκηνοθέτης - κινηματογραφιστής

Εικαστικά Δρώμενα

10:00-13:00 / 18:00-20:00

Έκθεση ζωγραφικής, Χρήστος Μποκόρος

Έκθεση γλυπτικής, Αλέξανδρος Ζυγούρης

20:00 Ομιλία, Γιάννα Τριανταφύλλη, εκπρόσωπος ΕΡΤ

20:15 Κουαρτέτο Εγχόρδων

20:30 «The Legend of the Ugly King», Hüseyin Tabak | Γερμανία, Αυστρία, 122’

22:30 Κουαρτέτο Εγχόρδων

22:45 «Ψυχές των Συνόρων», Τάκης Μπαρδάκος | Ελλάδα, 50’

23:35 Q/A

23:50 «Belarus: An ordinary dictatorship», Manon Loizeau | Γαλλία, 57’

24:50 Q/A

Τετάρτη, 29 Αυγούστου

05:30 -11:30 Διάνοιξη μονοπατιών - Φυσιολατρική Κίνηση Βριλησσού

10:00 - 12:00 / 18:00 - 20:00

Μαθήματα κατάδυσης για παιδιά, Roberto Calich, εκπαιδευτής ελεύθερης κατάδυσης

12:00 - 14:00 Σεμινάριο κινηματογράφησης για παιδιά, Στάθης Γαλαζούλας, σκηνοθέτης - κινηματογραφιστής

Εικαστικά Δρώμενα

10:00-13:00 / 18:00-20:00

Έκθεση ζωγραφικής, Χρήστος Μποκόρος

Έκθεση γλυπτικής, Αλέξανδρος Ζυγούρης

19:45 Διάλεξη, Prof. Jo Fox, Ινστιτούτο Ιστορικών Ερευνών, Πανεπιστήμιο Λονδίνου

20:15 Κουαρτέτο Εγχόρδων

20:30 «Living with Walls», Sherif Fathy Salem | Παλαιστίνη, 52’

21:20 Q/A

21:35 «Kalimera from Beirut», George Eid | Λίβανο, 35’

22:10 Q/A

22:25 Κουαρτέτο Εγχόρδων

22:40 «Λουλούδια που Μαράθηκαν Νωρίς, Κακόπετρος 28 Αυγούσου 1944», Ματθαίος Φραντζεσκάκης & Βίκη Αρβελάκη | Ελλάδα, 66’

23:45 Q/A

24:00 «Απαγορευμένη Επίσκεψη», Νίκος Θεοδοσίου | Ελλάδα, Ισπανία, 35’

24:35 Q/A

Πέμπτη, 30 Αυγούστου

05:30 -11:30 Διάνοιξη μονοπατιών - Φυσιολατρική Κίνηση Βριλησσού

10:00 - 12:00 / 18:00 - 20:00

Μαθήματα κατάδυσης για παιδιά, Roberto Calich, εκπαιδευτής ελεύθερης κατάδυσης

12:00 - 14:00 Σεμινάριο κινηματογράφησης για παιδιά, Στάθης Γαλαζούλας, σκηνοθέτης - κινηματογραφιστής

Εικαστικά Δρώμενα

10:00-13:00 / 18:00-20:00

Έκθεση ζωγραφικής, Χρήστος Μποκόρος

Έκθεση γλυπτικής, Αλέξανδρος Ζυγούρης

19:45 Ομιλία, Διαμαντής Παπαδόπουλος, Φυσιολατρική κίνηση Βριλησσού

20:15 Κουαρτέτο Εγχόρδων

20:30 «Mother Derdo and the Walnut Tree», Serdar Onal | Τουρκία, Αρμενία, 68’

21:40 Q/A

21:55 «Κάποτε ήμασταν αντάμα», Ιωάννα Νεοφύτου | Ελλάδα, 15’

22:10 Q/A

22:25 Κουαρτέτο Εγχόρδων

22:40 «The Other Side of Everything», Mila Turajlic | Σερβία, Γαλλία, Κατάρ, 103’

24:20 Q/A

Παρασκευή, 31 Αυγούστου

10:00 - 14:00 Σεμινάριο κινηματογράφησης για παιδιά, Στάθης Γαλαζούλας, σκηνοθέτης - κινηματογραφιστής

Εικαστικά Δρώμενα

10:00-13:00 / 18:00-20:00

Έκθεση ζωγραφικής, Χρήστος Μποκόρος

Έκθεση γλυπτικής, Αλέξανδρος Ζυγούρης

20:00 «Σχεδόν Σαράντα»,Stand up comedy, Γιώργος Χατζηπαύλου

21:00 «Από την Αφρική με αγάπη - Ελληνοαιθιοπικά», Χριστίνα Βάζου | Ελλάδα, Αιθιοπία, 47’

21:50 Q/A

22:05 «Το Μπαλκόνι - Μνήμες Κατοχής», Χρύσανθος Κωνσταντινίδης | Ελλάδα, 100’

23:45 Q/A

Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου

10:00 - 14:00 Σεμινάριο κινηματογράφησης για παιδιά, Στάθης Γαλαζούλας, σκηνοθέτης - κινηματογραφιστής

Εικαστικά Δρώμενα

10:00-13:00 / 18:00-20:00

Έκθεση ζωγραφικής, Χρήστος Μποκόρος

Έκθεση γλυπτικής, Αλέξανδρος Ζυγούρης

20:30 Ομιλία, Roberto Calich, εκπαιδευτής ελεύθερης κατάδυσης

20:15 «Νέα Εποχή», Πέγκυ Ζούτη | Ελλάδα, 12’

20:30 Q/A

20:45 «Σόλων, ταξίμι στο χρόνο» Γιάννη Αδρίμη | Ελλάδα, 20’

21:05 Q/A

21:15 «Cambodian Textiles, Tatsuhito Utagawa | Ιαπωνία, 81’

22:35 Q/A

23:00 «Η Κυρά της Ρω», Θεατρική παράσταση, Φωτεινή Μπαξεβάνη, Κατερίνα Μπερδέκα (σκην.)

Κυριακή, 2 Σεπτεμβρίου

Εικαστικά Δρώμενα

10:00-13:00 / 18:00-20:00

Έκθεση ζωγραφικής, Χρήστος Μποκόρος

Έκθεση γλυπτικής, Αλέξανδρος Ζυγούρης

19:00 Τελετή Λήξης

19:00 Ομιλία, Στάθης Γαλαζούλας, σκηνοθέτης - κινηματογραφιστής

19:30 Ειδική προβολή «Το Φεστιβάλ Πέρα από τα Σύνορα μέσα από τα μάτια των παιδιών»

19:45 Ειδική Προβολή «Από το σιτάρι στο ψωμί», 3ο Νηπιαγωγείο Αρχαγγέλου Ρόδου | Ελλάδα, 13’

20:00 Απονομή παιδικών βραβείων

20:15 Ειδική Προβολή «Olives Groves in the Aegean», Albert Knechtel & Carol Drinkwater | Γαλλία, 50’

21:05 Q/A

21:20 Απονομή βραβείων 3ου Διεθνούς Φεστιβάλ Ντοκιμαντέρ «Πέρα από τα Σύνορα»

21:45 Χορευτικό παιδιών Καστελλορίζου / Χορευτικό ενηλίκων Καστελλορίζου

22:00 Συναυλία, Ελένη Τσαλιγοπούλου, Boğaz Musique

Χορηγός Επικοινωνίας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Κυριακή, 26 Αυγούστου

05:30 -11:30 Διάνοιξη μονοπατιών - Φυσιολατρική Κίνηση Βριλησσού

10:00 - 12:00 Μαθήματα κατάδυσης για παιδιά, Roberto Calich, εκπαιδευτής ελεύθερης κατάδυσης

Εικαστικά Δρώμενα

10:00-13:00 / 18:00-20:00

Έκθεση ζωγραφικής, Χρήστος Μποκόρος

Έκθεση γλυπτικής, Αλέξανδρος Ζυγούρης

20:00 Καλωσόρισμα

20:30 Ειδική Προβολή «Μικρό μου Καστελλόριζο», Νίκος Καρακώστας | Ελλάδα, 78’

21:50 Q/A

22:00 Ειδική Προβολή «Όσον ζης», Σύλλογος Ελλήνων Αρχαιολόγων | Ελλάδα, 24’

22:30 Q/A

22:45 Χορευτικό παιδιών Καστελλορίζου / Χορευτικό ενηλίκων Καστελλορίζου

23:00 Συναυλία, Γιώργος Πούλος και οι δεξιοτέχνες μουσικοί του

Δευτέρα, 27 Αυγούστου

05:30 -11:30 Διάνοιξη μονοπατιών - Φυσιολατρική Κίνηση Βριλησσού

10:00 - 12:00 / 18:00 - 20:00

Μαθήματα κατάδυσης για παιδιά, Roberto Calich, εκπαιδευτής ελεύθερης κατάδυσης

12:00 - 14:00 Σεμινάριο κινηματογράφησης για παιδιά, Στάθης Γαλαζούλας, σκηνοθέτης - κινηματογραφιστής

Εικαστικά Δρώμενα

10:00-13:00 / 18:00-20:00

Έκθεση ζωγραφικής, Χρήστος Μποκόρος

Έκθεση γλυπτικής, Αλέξανδρος Ζυγούρης

19:45 Διάλεξη, Χρήστος Μποκόρος

20:15 Κουαρτέτο Εγχόρδων

20:30 «Ένα δέντρο θυμάται», Κώστας Φόλλας | Ελλάδα, 90’

22:00 Q/A

22:15 Κουαρτέτο Εγχόρδων

22:30 «Hermana», Enver Arcak | Τουρκία, 28’

23:00 Q/A

23:15 «Θεσσαλονίκη 1917: η φωτιά που γέννησε μια πόλη», Γρηγόρης Βαρδαρινός | Ελλάδα, 62’

24:15 Q/A

Τρίτη, 28 Αυγούστου

05:30 -11:30 Διάνοιξη μονοπατιών - Φυσιολατρική Κίνηση Βριλησσού

10:00 - 12:00 / 18:00 - 20:00

Μαθήματα κατάδυσης για παιδιά, Roberto Calich, εκπαιδευτής ελεύθερης κατάδυσης

12:00 - 14:00 Σεμινάριο κινηματογράφησης για παιδιά, Στάθης Γαλαζούλας, σκηνοθέτης - κινηματογραφιστής

Εικαστικά Δρώμενα

10:00-13:00 / 18:00-20:00

Έκθεση ζωγραφικής, Χρήστος Μποκόρος

Έκθεση γλυπτικής, Αλέξανδρος Ζυγούρης

20:00 Ομιλία, Γιάννα Τριανταφύλλη, εκπρόσωπος ΕΡΤ

20:15 Κουαρτέτο Εγχόρδων

20:30 «The Legend of the Ugly King», Hüseyin Tabak | Γερμανία, Αυστρία, 122’

22:30 Κουαρτέτο Εγχόρδων

22:45 «Ψυχές των Συνόρων», Τάκης Μπαρδάκος | Ελλάδα, 50’

23:35 Q/A

23:50 «Belarus: An ordinary dictatorship», Manon Loizeau | Γαλλία, 57’

24:50 Q/A

Τετάρτη, 29 Αυγούστου

05:30 -11:30 Διάνοιξη μονοπατιών - Φυσιολατρική Κίνηση Βριλησσού

10:00 - 12:00 / 18:00 - 20:00

Μαθήματα κατάδυσης για παιδιά, Roberto Calich, εκπαιδευτής ελεύθερης κατάδυσης

12:00 - 14:00 Σεμινάριο κινηματογράφησης για παιδιά, Στάθης Γαλαζούλας, σκηνοθέτης - κινηματογραφιστής

Εικαστικά Δρώμενα

10:00-13:00 / 18:00-20:00

Έκθεση ζωγραφικής, Χρήστος Μποκόρος

Έκθεση γλυπτικής, Αλέξανδρος Ζυγούρης

19:45 Διάλεξη, Prof. Jo Fox, Ινστιτούτο Ιστορικών Ερευνών, Πανεπιστήμιο Λονδίνου

20:15 Κουαρτέτο Εγχόρδων

20:30 «Living with Walls», Sherif Fathy Salem | Παλαιστίνη, 52’

21:20 Q/A

21:35 «Kalimera from Beirut», George Eid | Λίβανο, 35’

22:10 Q/A

22:25 Κουαρτέτο Εγχόρδων

22:40 «Λουλούδια που Μαράθηκαν Νωρίς, Κακόπετρος 28 Αυγούσου 1944», Ματθαίος Φραντζεσκάκης & Βίκη Αρβελάκη | Ελλάδα, 66’

23:45 Q/A

24:00 «Απαγορευμένη Επίσκεψη», Νίκος Θεοδοσίου | Ελλάδα, Ισπανία, 35’

24:35 Q/A

Πέμπτη, 30 Αυγούστου

05:30 -11:30 Διάνοιξη μονοπατιών - Φυσιολατρική Κίνηση Βριλησσού

10:00 - 12:00 / 18:00 - 20:00

Μαθήματα κατάδυσης για παιδιά, Roberto Calich, εκπαιδευτής ελεύθερης κατάδυσης

12:00 - 14:00 Σεμινάριο κινηματογράφησης για παιδιά, Στάθης Γαλαζούλας, σκηνοθέτης - κινηματογραφιστής

Εικαστικά Δρώμενα

10:00-13:00 / 18:00-20:00

Έκθεση ζωγραφικής, Χρήστος Μποκόρος

Έκθεση γλυπτικής, Αλέξανδρος Ζυγούρης

19:45 Ομιλία, Διαμαντής Παπαδόπουλος, Φυσιολατρική κίνηση Βριλησσού

20:15 Κουαρτέτο Εγχόρδων

20:30 «Mother Derdo and the Walnut Tree», Serdar Onal | Τουρκία, Αρμενία, 68’

21:40 Q/A

21:55 «Κάποτε ήμασταν αντάμα», Ιωάννα Νεοφύτου | Ελλάδα, 15’

22:10 Q/A

22:25 Κουαρτέτο Εγχόρδων

22:40 «The Other Side of Everything», Mila Turajlic | Σερβία, Γαλλία, Κατάρ, 103’

24:20 Q/A

Παρασκευή, 31 Αυγούστου

10:00 - 14:00 Σεμινάριο κινηματογράφησης για παιδιά, Στάθης Γαλαζούλας, σκηνοθέτης - κινηματογραφιστής

Εικαστικά Δρώμενα

10:00-13:00 / 18:00-20:00

Έκθεση ζωγραφικής, Χρήστος Μποκόρος

Έκθεση γλυπτικής, Αλέξανδρος Ζυγούρης

20:00 «Σχεδόν Σαράντα»,Stand up comedy, Γιώργος Χατζηπαύλου

21:00 «Από την Αφρική με αγάπη - Ελληνοαιθιοπικά», Χριστίνα Βάζου | Ελλάδα, Αιθιοπία, 47’

21:50 Q/A

22:05 «Το Μπαλκόνι - Μνήμες Κατοχής», Χρύσανθος Κωνσταντινίδης | Ελλάδα, 100’

23:45 Q/A

Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου

10:00 - 14:00 Σεμινάριο κινηματογράφησης για παιδιά, Στάθης Γαλαζούλας, σκηνοθέτης - κινηματογραφιστής

Εικαστικά Δρώμενα

10:00-13:00 / 18:00-20:00

Έκθεση ζωγραφικής, Χρήστος Μποκόρος

Έκθεση γλυπτικής, Αλέξανδρος Ζυγούρης

20:30 Ομιλία, Roberto Calich, εκπαιδευτής ελεύθερης κατάδυσης

20:15 «Νέα Εποχή», Πέγκυ Ζούτη | Ελλάδα, 12’

20:30 Q/A

20:45 «Σόλων, ταξίμι στο χρόνο» Γιάννη Αδρίμη | Ελλάδα, 20’

21:05 Q/A

21:15 «Cambodian Textiles, Tatsuhito Utagawa | Ιαπωνία, 81’

22:35 Q/A

23:00 «Η Κυρά της Ρω», Θεατρική παράσταση, Φωτεινή Μπαξεβάνη, Κατερίνα Μπερδέκα (σκην.)

Κυριακή, 2 Σεπτεμβρίου

Εικαστικά Δρώμενα

10:00-13:00 / 18:00-20:00

Έκθεση ζωγραφικής, Χρήστος Μποκόρος

Έκθεση γλυπτικής, Αλέξανδρος Ζυγούρης

19:00 Τελετή Λήξης

19:00 Ομιλία, Στάθης Γαλαζούλας, σκηνοθέτης - κινηματογραφιστής

19:30 Ειδική προβολή «Το Φεστιβάλ Πέρα από τα Σύνορα μέσα από τα μάτια των παιδιών»

19:45 Ειδική Προβολή «Από το σιτάρι στο ψωμί», 3ο Νηπιαγωγείο Αρχαγγέλου Ρόδου | Ελλάδα, 13’

20:00 Απονομή παιδικών βραβείων

20:15 Ειδική Προβολή «Olives Groves in the Aegean», Albert Knechtel & Carol Drinkwater | Γαλλία, 50’

21:05 Q/A

21:20 Απονομή βραβείων 3ου Διεθνούς Φεστιβάλ Ντοκιμαντέρ «Πέρα από τα Σύνορα»

21:45 Χορευτικό παιδιών Καστελλορίζου / Χορευτικό ενηλίκων Καστελλορίζου

22:00 Συναυλία, Ελένη Τσαλιγοπούλου, Boğaz Musique

Χορηγίες Επικοινωνίας

Το Φεστιβάλ «Πέρα από τα Σύνορα» ταξιδεύει στο Λονδίνο 22 Οκτωβρίου 2018-“Beyond the Borders” travels to London 22 October 2018

Το Φεστιβάλ «Πέρα από τα Σύνορα» ταξιδεύει στο Λονδίνο 22 Οκτωβρίου 2018-“Beyond the Borders” travels to London 22 October 2018

Χορηγίες Επικοινωνίας
Το Φεστιβάλ «Πέρα από τα Σύνορα» ταξιδεύει στο Λονδίνο 22 Οκτωβρίου 2018 Μετά από πρόσκληση του Ινστιτούτου Ιστορικών Ερευνών (InstituteofHistoricalResearch), του Πανεπιστημίου του Λονδίνου, το Διεθνές Φεστιβάλ Ντοκιμαντέρ «Πέρα από…
Readmore
Φεστιβάλ Ντοκιμαντέρ

Φεστιβάλ Ντοκιμαντέρ "Πέρα από τα Σύνορα"

Χορηγίες Επικοινωνίας
Σας παραθέτουμε φωτογραφίες από το 3ο Διεθνές Φεστιβάλ Ντοκιμαντέρ Καστελλορίζου «Πέρα από τα Σύνορα» και  2 φιλμάκια (σύντομο και εκτεταμένο) με στιγμιότυπα του Φεστιβάλ.
Readmore
Η ΑΡΓΥΡΩ ΚΑΠΑΡΟΥ ΣΤΗ ΡΟΤΑ! 27/10/18

Η ΑΡΓΥΡΩ ΚΑΠΑΡΟΥ ΣΤΗ ΡΟΤΑ! 27/10/18

Χορηγίες Επικοινωνίας
Η Αργυρώ Καπαρού στη Ρότα! ..μια νύχτα μόνο τάξε μου.. μαζί της η Βικτωρία Ταγκούλη και ο Δώρος Δημοσθένους Σάββατο 27 Οκτωβρίου στις 21.30 είσοδος 8 ευρώ Σόλωνος 124 (πολυχώρος…
Readmore
Ο Βαγγέλης Δούβαλης στη Ρότα! 19/10/18

Ο Βαγγέλης Δούβαλης στη Ρότα! 19/10/18

Χορηγίες Επικοινωνίας
Ο Βαγγέλης Δούβαλης στη Ρότα! Παρασκευή 19 Οκτωβρίου στις 21.30 είσοδος 6 ευρω 
Readmore
ΣΦΙΓΓΑ MUSIC THEATRE  τις Παρασκευές του Νοεμβρίου ''η απίστευτη τετράδα''

ΣΦΙΓΓΑ MUSIC THEATRE τις Παρασκευές του Νοεμβρίου ''η απίστευτη τετράδα''

Χορηγίες Επικοινωνίας
Η απίστευτη τετράδα των Γιάννη Γιοκαρίνη, Νικόλα Ζιώγαλα, Γιάννη Μηλιώκα και Λάκη Παπαδόπουλου επανέρχεται για να λύσει το αίνιγμα της Σφίγγας όλες τις Παρασκευές του Νοεμβρίου. Είσοδος στο μπαρ 13€…
Readmore
O EDDY MAUCOURT ΣΤΗ ΡΟΤΑ 31/10/18

O EDDY MAUCOURT ΣΤΗ ΡΟΤΑ 31/10/18

Χορηγίες Επικοινωνίας
Ο EDDY MAUCOURT ΣΤΗ ΡΟΤΑ! Τετάρτη 31 Οκτωβρίου στις 21.30 Σόλωνος 124 (πολυχώρος Αγκυρα) είσοδος 6 ευρω
Readmore
ΣΦΙΓΓΑ MUSIC THEATRE  28/10 18 ''Τα τραγούδια του Αλέκου''

ΣΦΙΓΓΑ MUSIC THEATRE 28/10 18 ''Τα τραγούδια του Αλέκου''

Χορηγίες Επικοινωνίας
Μετά την αποθέωση που γνώρισε την περσινή χρονιά η μουσικοθεατρική παράσταση «ΧΙΩΤΗ,ΜΑΜΠΟ!» , οι συντελεστές της, υπόσχονται μια ολοκαίνουρια, ακόμη πιο ξεσηκωτική παράσταση γεμάτη αναμνήσεις, όπου θα ζήσουμε, για άλλη…
Readmore
Ο Κωσταντίνος Θαλασσοχώρης στο ΣΦΙΓΓΑ MUSIC THEATRE Πέμπτη 18 & 25 Οκτωβρίου

Ο Κωσταντίνος Θαλασσοχώρης στο ΣΦΙΓΓΑ MUSIC THEATRE Πέμπτη 18 & 25 Οκτωβρίου

Χορηγίες Επικοινωνίας
Ο Κωνσταντίνος Θαλασσοχώρης τις Πέμπτες 18 και 25 Οκτωβρίου, μας προσκαλεί στη μουσική σκηνή Σφίγγα σε ένα αφιέρωμα στις καντάδες και την αισθητική τους με τίτλο "Ήρθα κι απόψε στα…
Readmore
Ο Σταμάτης Χατζηευσταθίου στη Ρότα! Σάββατο 20\10 \2018

Ο Σταμάτης Χατζηευσταθίου στη Ρότα! Σάββατο 20\10 \2018

Χορηγίες Επικοινωνίας
O Aγαπημένος τραγουδοποιός Σταμάτης Χατζηευσταθίου στη μουσική σκηνή Ρότα!( Σόλωνος 124) Σάββατο 20 Οκτωβρίου στις 21,30! Μαζί του η Ευαγγελία Μαυρίδου στο πιάνο και ο Δημήτρης Μπαρμπαγαλάς στην ηλεκτρική κιθάρα!…
Readmore
ΣΦΙΓΓΑ MUSIC THEATRE  14/10 & 21/10

ΣΦΙΓΓΑ MUSIC THEATRE 14/10 & 21/10

Χορηγίες Επικοινωνίας
  Ο ανερχόμενος τραγουδιστής Θοδωρής Νικολάου ("Ομπρέλα") και η ιδιαίτερη ερμηνεύτρια Υακίνθη Λάγιου, τις Κυριακές 14 και 21 Οκτωβρίου, στη μουσική σκηνή Σφίγγα, έρχονται αντιμέτωποι με τους μύθους των τραγουδιών…
Readmore

Πρόσφατες ηχογραφημένες εκπομπές

  • Login Form

L

o

g

i

n